boberPrejeli smo rezultate šolskega tekmovanja Bober – v računalniški in informacijski pismenosti, ki je bilo izvedeno na naši šoli od 10. do 14. 11. 2014. Tekmovanja se je udeležilo 31 tekmovalcev. Letos imamo kar 16 tekmovalcev, ki bodo prejeli Bobrovo bronasto priznanje. Pohvalila bi dijake, ki so se prvič udeležili tekmovanja, to so dijaki strojnega tehnika, saj so štirje med njimi dobitniki bronastega priznanja in sicer: David Lozar, Tilen Pintarič, Iztok Pezdirc, Dario Djuričić.

Bronasta priznanja prejmejo še:

• Toni Vrščaj – 2. letnik,
  • Tjaša Puš, Maja Jankovič, Jernej Križan, Vito Šuklje – 3. letnik,
  • Jaka Šikonja, Andraž Cimerman, Jan Gašperič, Matej Banovec, Žan Grgič, Jure Horvat, Jure Štukelj – 4.letnik.
Na državno tekmovanje, ki bo 17. januarja 2015 v Ljubljani je vabljen Matej Banovec.

Vsem tekmovalcem čestitam za trud, dobitnikom bronastih priznaj pa za dosežen uspeh.