V okviru tehniških dni so nas obiskali učenci 9. razredov osnovne šole Metlika. Ravnateljica in dijaki 4. bG, Barbara Prus, Anže Švajger in Valentina Ambrožič so jim predstavili izobraževalne programe in posebnosti šole. Učenci so si ogledali fizikalno delavnico, ki jo je vodil profesor Marko Rožič, delavnico iz biologije, ki jo je pripravil profesor Andrej Čufer z dijaki iz 2. aG, Tjašo Ogulin, Dašo Pintarič in Anžem Plutom. Pri jezikovni delavnici so pod mentorstvom profesorice Marte Strmec sodelovali dijaki Martina Martinovič, Toni Sudac, Blaž Pečarič iz 1. aG in Ivan Mitevski, Lea Štraus, Tina Škrinjar in Andrej Zupančič iz 1. bG. Pri delavnici strojništva, ki so jo pripravili profesorji Leopold Grahek, Gregor Cindrič in Rudi Sirnik, so sodelovali naslednji dijaki: Križan Matej, Jerman Matej, Plut Jaka iz 4. ST in Jernej Kajin iz 2. ST. Učenci so sodelovali tudi v družboslovni delavnici, ki sta jo pripravili profesorici Gordana Popovič Lozar in Janja Jankovič z dijaki Tjašo Šikonja, Mihom Babičem iz 1. bG, Niko Veselič in Špelo Sever iz 2. aG.

Več slik …