V počastitev dneva državnosti in ob zaključku pouka so dijaki pod mentorstvom profesoric Helene Konda, Anite Starašinič in Jelene Šikonja pripravili kulturno-zabavni program. Tako kot vsako leto smo tudi tokrat prireditev združili še s podelitvijo najvišjih pohval in priznanj odličnim dijakom. V nagovoru je ravnateljica Elizabeta Prus čestitala ob 25-letnici države in še posebej izpostavila vrednoto znanja. Mladim je sporočila, da se morajo zavzemati za tako znanje, ki ga bodo potrebovali in znali uporabljati vse življenje. Prav tako se je zahvalila vsem dijakom kot tudi delavcem šole, saj je letošnje šolsko leto zaznamovala množica dogodkov, prireditev in tekmovanj, na kar smo lahko vsi ponosni.