Dragi dijaki, spoštovani starši, cenjeni sodelavci!

Letošnje poletje si bomo zapomnili po vremensko zelo nemirnem poletju, ki nam je, tako kot tudi življenje sicer, prineslo raznolike stvari: sonce, dež in še kaj … A vsak od nas si jih bo zapomnil po tistem, kar je bilo lepo, dobro in enkratno. Naj spomini pridejo prav takrat, ko bomo potrebovali spodbudo pri šolskih in delovnih obveznostih.

Novo šolsko leto – novi izzivi, pričakovanja, cilji, želje …  Vsi si želimo, da bomo pri uresničevanju le-teh uspešni. Pa naj šolsko leto ne bo le pridobivanje znanja, naj bo uspešno tudi pri krepitvi medosebnih odnosov, sodelovanju in povezovanju. S tem bomo bogatili sebe in druge.

Strokovni delavci se bomo trudili, da bomo izpolnili vaša pričakovanja, da bomo skupaj premagali vse pasti, ki jih bo naplavila mladost …

Pa srečno!

Elizabeta Prus