ŽIVLJENJE V OBKOLPSKI DOLINI

V petek, 9. 9. 2016, smo se vsi učenci 1. letnikov Srednje šole Črnomelj (gimnazija, strojni tehnik in oblikovalec kovin) odpravili na projektna dneva v Radence. Tam smo imeli dopoldanske in popoldanske delavnice na različne teme. Nekatere medpredmetne delavnice so bile naravoslovne, nekatere družboslovne. Vmes smo imeli tudi nekaj prostega časa, zvečer pa dejavnosti, kot so na primer peka pogač, plezanje na umetni steni, peka hrenovk, odbojka, gledanje zvezd, gledanje filma … Naslednji dan smo po oddelanih delavnicah in  kosilu šli na Kolpo. Tisti, ki so imeli s sabo kopalke so se kopali, drugi pa smo se kartali, igrali frizbi ali pa se zgolj pogovarjali med seboj. Tako smo preživeli dva zanimiva in zabavna dneva, kjer smo imeli priložnost, da se spoznamo tako s sošolci kot s profesorji.

Maja Malič, 1. aG

Več slik se nahaja na šolski FB strani.