Športni dan (pohod na Debelo Peč, 1.ab G in 1. ST):

V petek, 23. 9. 2016, so se dijaki 1. letnikov gimnazije in 1. letnika strojnega tehnika odpravili na športni dan na Debelo peč. Avtobus je odpeljal iz Črnomlja preko Bleda na Pokljuko do Mrzlega studenca, potem po gozdni cesti čez Kranjsko dolino do Medvedove konte, kjer so izstopili in pot nadaljevali peš. Pot  je vodila do Blejske koče na Lipanci in nato na Debelo peč (2014 m). Od tukaj so se po isti poti vrnili do avtobusov in se odpeljali domov.

Počitek pred vzponom
Še malo pa bo vrh viden
Vsi na vrhu Debele peči
Prenova šolskega radijskega studia

V avgustu smo pričeli, v prvi polovici septembra pa zaključili s prenovo šolskega radijskega studia. Njegova nova podoba kar kliče po svežih idejah, ustvarjalnem delu in radijskih urah.

Mentorica: Anita Starašinič

Nova podoba radijskega studia
člani šolskega radia 2016/17, ki so v septembru pomagali pri prenovi (Nadja Suhorepec, Žan Režek, Katja Grabrijan in Blaž Pečarič, vsi 2. aG)
Nova podoba radijskega studia