Na šoli smo tudi letos pripravili srečanje z upokojenimi sodelavci. Na začetku jih je ravnateljica Elizabeta Prus, prof. popeljala po šoli in jim pokazala nove pridobitve, dijaki pa so nato pod mentorstvom Rosane Vukojević pripravili kratek kulturni program z naslovom »Scientia est potentia ali Kako so si Butalci omislili pamet«. Za zaključek so še zapeli venček božično-novoletnih pesmi in poklepetali z nekdanjimi profesorji, ravnatelji, čistilkami, kuharicami … Našim gostom smo z zabavnim programom skušali popestriti dan in jih spomniti na dneve, ki so jih preživeli na naši šoli.

Po prijetnem druženju smo gostom postregli tudi s kosilom, sladico in kavo, nakar so zadovoljnih obrazov v dar prejeli še lična darila, kot je navada v decembrskem času obdarovanja.