DSC_0073

V četrtek, 22.12.2016, je potekalo področno ekipno in posamično tekmovanje v badmintonu, ki ga je prvič gostila naša šola.

Naši dijaki so igrali v kategoriji nekategoriziranih posameznikov in so se odlično odrezali, saj so s petimi kolajnami dosegli največji uspeh naše šole na področnem tekmovanju v badmintonu.

Med dekleti je področna prvakinja postala Eva Kavčič, na drugo mesto se je uvrstila Klara Žalec, tretje mesto pa si je priborila Helena Peršič. V tej kategoriji se je na sedmo mesto uvrstila Katja Jankovič in na 17. mesto Tjaša Muren.

Pri dijakih je postal področni prvak Jure Hudelja, na šesto mesto se je uvrstil Nejc Geltar, na osmo Žiga Schweiger, na deseto Mitja Frankovič  in na 17. mesto Kristjan Rožmarin.

V kategoriji ekip (kategorizirani in nekategorizirani) pa je naša šola med sedmimi ekipami dolenjskega območja zasedla odlično 2. mesto (Eva Kavčič, Helena Peršič, Klara Žalec, Jure Hudelja, Nejc Geltar, Žiga Schweiger).

Dekletom in fantom iskreno čestitamo in jim želimo še veliko takšnih dosežkov.

Sara Hudelja, 3.bG