Podelitev nagrad za Šolski park

V okviru mednarodnega projekta Erasmus +, ki poteka na naši šoli in v okviru projektne teme »Recikliranje in arhitektura« smo v mesecu aprilu razpisali  natečaj za šolski park, ki bi bil umeščen na zelenici nasproti vhoda v šolo in namenjen sproščenemu preživljanju časa med odmori, pogovorom ali celo pouku v naravi. Na natečaj se je odzvalo 5 dijakov naše šole, ki so pokazali veliko mero kreativnosti in podjetnosti. V torek, 30. 5. 2017, sta ravnateljica Elizabeta Prus in mentorica Erasmus+ krožka sodelujočim  podelili praktične nagrade. V naslednjem šolskem letu načrtujemo tudi sodelovanje s krajinskim arhitektom, ki bo ideje naših dijakov uporabil in ustrezno umestil v šolski prostor. Več slik.