Ker trenutno ni možno, da bi na obiskali v živo, smo se domislili sodelovanja z osnovnimi šolami na daljavo – projekt smo poimenovali kar “Postani virtualni dijak Srednje šole Črnomelj!”

Kot prvi virtualni dijaki Srednje šole Črnomelj so se nam danes pridružili devetošolci OŠ Vinica skupaj s svetovalno delavko. Najprej so se naučili osnov tapkanja in aktivno preizkusili tehniko EFT. Sledila je predstavitev programov naše šole, nakar so se razdelili v dve skupini. Učenke so sodelovale pri timskem pouku ekonomije in angleščine, kjer so si s pomočjo dijakinj ustvarjale svoj Europass. Učenci pa so bili aktivni pri timskem pouku geografije in kemije, in sicer so spoznavali svet vulkanov ter naredili svoj domači vulkan.