13124553_1037979996250149_7035900898934894913_n  Od 8. do 13. 5. 2015 so se dijaki Aleksander Vukovič (1. bG), Nana Čemas, Nika Strmec, Ana   Štajdohar, Ana Vukšinič (vse 2.bG) in mentorici krožka Erasmus+  udeležili 2. projektnega sestanka v okviru mednarodnega projekta ‘Launching our CO3 Satellite’, in sicer v mestu Giulianova v Italiji. V projekt so poleg naše šole vključene še: Colegio Salesiano San Miguel Arcangel, Liceo Scientifico Marie Curie, Colegiul National Gheorghe Vranceanu in Pyörön Koulu.

Na mednarodnem sestanku so dijaki predstavili načrte, dosedanje delo in predloge logotipov v okviru projektnih tem: Zdrav način življenja, Karierno svetovanje, Arhitektura in recikliranje, Aktivni v družbi in Jezikovni laboratorij. Uspešne predstavitve naše ekipe sta dopolnila tudi dva zmagovalna logotipa v kategorijah Karierno svetovanje in Arhitektura in recikliranje, ki sta ju ustvarila Aleksander Vukovič in Nika Strmec. Delu v mednarodnih skupinah je sledil ogled Giulianove ter celodnevni izlet v Rim, kjer so nas očarale mnoge znamenitosti kot so: Kolosej, Fontana Di Trevi, Piazza Di Spagna, Panteon, itd… Več slik

Polni zagona, člani krožka Erasmus+, nadaljujemo z delom že v sredo, 18. 5. 2016. V okviru projektne teme Zdrav način življenja bomo 1. šolsko uro izvedli Slovenski tradicionalni  zajtrk, saj menimo, da mnogo dijakov še vedno izpusti najpomembnejši obrok dneva.

 

(Obiskano 82 krat, 1 krat danes.)
Dostopnost