20160926_124522Pedagoški forum za učitelje že tradicionalno poteka ob Evropskem dnevu jezikov, ki ga na pobudo Sveta Evrope od leta 2001 praznujemo 26. septembra. Priznanje za pomemben strokovni prispevek ob Evropskem dnevu jezikov na temo povezovanja med jeziki sta si z izvedenimi dejavnostmi prislužili tudi Alexandra Kočevar, prof. in Marta Strmec, prof. Dijaki  prvih letnikov so pod mentorstvom profesoric na projektnih dnevih raziskovali v angleški-nemški delavnici vpliv “anglicizmov” in”germanizmov” v slovenskem narečnem prostoru. V ponedeljek, 26. 9. 2016, so v prostorih Balassijevega madžarskega kulturnega inštituta v Ljubljani, dijaki Erasmus + krožka na zabaven in interaktiven način predstavili cilje, potek in rezultate delavnice predstavnikom Zavoda za šolstvo ter ostalim nagrajenim šolam. Več slik..