Od 10. do 14. 9. 2014 sva se mentorici mednarodnega projekta Marta Strmec in Alexandra Kočevar udeležili 3. projektnega sestanka, v okviru projekta Comenius Green Skills for a Global Change, na otoku Reunion. Reunion je otok, ki se nahaja vzhodno od Madagaskarja in je francoski čezmorski departma. Srečanje je gostila srednja šola Lycee De La Possession, kjer smo predstavili Slovenijo, našo šolo in dosedanje delo v projektu. V okviru sestanka smo si ogledali vulkan Piton de la Furnaise, spoznali skupnost Kreolcev, ki se ukvarja z ekološko pridelavo zelenjave, v skupinah pisali o prednostih uporabe vetrne energije in se naučili nekaj elementov afriških plesov. Naslednje partnersko srečanje  v projektu bo od 5. do 9. 11. 2014 v Istanbulu, v Turčiji.

Več fotografij...