Dijaki predstavljajo Slovenijo in našo šolo

Dijaki predstavljajo Slovenijo in našo šolo

Od 14. do 18. januarja so se dijaki Iza Poljšak, Kristjan Žunič, Andraž Cimerman in Jure Štukelj ter mentorici projekta Marta Strmec in Alexandra Kočevar, v mestu Emmen na NIzozemskem, udeležili 5. partnerskega srečanja v okviru mednarodnega projekta Comenius – Green Skills for a Global Change. Po nastanitvi pri gostiteljskih družinah so si ogledali mesto Groningen, spoznali srednjo šolo Carmelcollege, predstavili našo šolo in se udeležili treh delavnic debatiranja. Profesorici sta izvedli učno uro o geografiji, znamenitostih, kulturi in športu v Sloveniji. Spoznavanju nizozemskega načina življenja je sledil še debatni turnir, kjer so se naši dijaki izvrstno odrezali. Soboto so dijaki preživeli z gostiteljskimi družinami na izletu v živalskem vrtu ali drsanju v kanalu. Sledila je še zaključna zabava in slovo v jutranjih urah. Fotogalerija

(Obiskano 51 krat, 1 krat danes.)
Dostopnost