SredDSCN5225nja šola IES Santa Clara iz Santanderja, v Španiji, je od 15. do 19. 4. 2015 gostila zaključno srečanje partnerjev iz Slovenije, Portugalske, Danske, Nizozemske in Francije v okviru mednarodnega projekta Comenius – Green Skills for a Global Change. Našo šolo sta zastopali Antonella Zajc Topić, 4.aG in Kaja Bahor, 4. bG ter profesorici Marta Strmec in Alexandra Kočevar. Dijaki in profesorji so s predstavitvami sklenili dvoletni projekt, v katerem so pridobili znanje o okoljskih in družbenih problemih ter družbeni odgovornosti na lokalni in globalni ravni. Potovanja in bivanje v tujini, druženje z evropskimi vrstniki, gostitev tujih dijakov na naši šoli so nenadomestljiva izkušnja za vse sodelujoče dijake in profesorje Srednje šole Črnomelj. Več slik

(Obiskano 56 krat, 1 krat danes.)
Dostopnost