V petek, 8. 5., je bilo na stadionu Loka šolsko tekmovanje v ultimate frizbiju. V sončnem vremenu, prijetnem in tekmovalnem vzdušju, se je tekmovanja udeležilo 10 ekip.
Rezultati fantje:
1. mesto: 2. bG (Lan Skoliber, Črt Kočevar, Roman Križman, Klemen Jerman, Marko Lakner, Tadej Dragovan)
2. mesto: 4. bG (Kristjan Žunič, Žan Skukan, Matej Dragovan,Matjaž Kordiš, Jaka Šikonja, Dominik Lozar)
3. mesto: 2. EST (Nejc Geltar, Luka Šimec, Kristjan Radman, Klemen Žugelj, David Klepec)

Sodelovale so še naslednje ekipe razredov:1.abG, 3.abG, 4.aG in 4.EST.
Rezultati dekleta:
1. mesto: 4. abG (Tina Križ, Sara Milkovič, Sara Kavčič, Monika Bajuk, Lucija Kočevar, Mojca Mravinec)
2. mesto: 2. bG (Eva Kavčič, Ana Mavsar, Saška Delkot, Ita Kukman,Tanja Grabrijan)
3. mesto: 1. bG (Nina Mikunović, Nika Strmec, Tina Švajger, Zala Vraničar, Ana Štajdohar).

Tekmovanje sta vodila profesorja Branislav Adlešič in Zdenka Kavčič.

Tekmovanje v frizbiju je bilo zadnje v nizu tekmovanj za naj športnika/co šole in naj športen razred v šolskem letu 2014/15.