Včeraj, 17. maja 2017, so prostovoljke in prostovoljci ter dijaki, ki so vključeni v projekt Erasmus+, skupaj z mentoricami Alexandro Kočevar, Janjo Jankovič in Marto Strmec, organizirali prireditev, s katero so obeležili zaključek Tedna prostovoljstva, ki je na šoli potekal od 27. do 31. marca 2017, in dvajseto obletnico prostovoljnega dela na šoli. Prireditev je potekala v okviru Nacionalnega tedna prostovoljstva, ki ga že osemnajsto leto organizira  Slovenska filantropija, združenje za promocijo prostovoljstva. Letošnji teden ima podnaslov »Prostovoljstvo kot prostor vključevanja«. Vsak izmed nas lahko naredi nekaj dobrega za soljudi, za živali, za naravo, za svojo skupnost. Želimo si, da bi se prostovoljstvo na šoli  v sodelovanju z lokalnim okoljem razvijalo tudi v prihodnje.

Čestitke in zahvala vsem prostovoljkam in prostovoljcem za vložen čas, trud in  nesebično pomoč.

Več slik