V četrtek, 22. marca, je bilo na šoli organizirano šolsko tekmovanje iz projekcij in kotiranja za strojne tehnike in oblikovalce kovin. Tekmovanja se je udeležilo 17 dijakov. Ti so se pomerili v reševanju dveh nalog. V prvi nalogi so skicirali predmet na podlagi osnovnih projekcijskih pogledov, v drugi pa je bilo potrebno narisan izdelek v izometrični projekciji predstaviti v ustreznih pogledih in mu podati ustrezno število kot.

Aljaž Mravinec in Kristjan Metež, oba dijaka 1. ST, sta prejela bronasto priznanje, Tilen Viljem Pintarič iz 4. ST, pa se je kot najboljši iz šole v sredo, 18. aprila, udeležil državnega tekmovanja v Ljubljani. Uvrstil se je na sedmo mesto in s tem dosegel prvo zlato priznanje za našo šolo na strokovnem področju. Iskrene čestitke vsem za dosežene uspehe.

Mentor Gregor Cindrič