Po petkovi četvorki, s katero so se dijaki zaključnih letnikov simbolično poslovili od Srednje šole Črnomelj, je v ponedeljek, 21. maja 2018, potekala še podelitev spričeval, pohval in priznanj. Letošnjo generacijo zaključnih letnikov sestavlja 61 dijakov 3. OK, 4. ST, 4. aG in 4. bG. Dijaki nižjih letnikov, Veronika Plut, Blaž Pečarič, Ida Muc, Ana Pavlinič iz 3. aG in Andrej Zupančič iz 3. bG, Gašper Brunskole (3. ST) in Nejc Prijanovič (1. ST), so jim pripravili kratek kulturni program, nakar je ravnateljica s pomočjo razrednikov podelila spričevala, pohvale in priznanja.

Zaključne letnike zdaj čaka še splošna oz. poklicna matura ali zaključni izpit. Verjamemo, da bodo uspešni tudi na tej zadnji preizkušnji srednješolskega izobraževanja in da se bodo uspešno podali novim življenjskim izzivom naproti.