V torek, 18. decembra, je med malico v studiu šolskega radia potekala predaja radijskega gradiva, ključa studia in ne nazadnje dela. Člani šolskega radia in tudi maturantje – Katja Grabrijan, Nadja Suhorepec in Blaž Pečarič ter tehnik Toni Sudac (vsi 4. aG) –, ki so s svojimi glasovi in zvoki zaznamovali tri leta dolgo obdobje, so branje radijskih besedil in izbiro glasbene podlage prepustili mlajšim. Dijaki 3. bG – Katja Jankovič, Iva Skukan in Domen Štukelj – bodo nadaljevali začrtano delo; za tehniko pa bo skrbel njihov sošolec Maj Perko. Ali kot smo danes tako zbrani ugotovili: konec nečesa je že tudi začetek nečesa drugega. Hvala za sodelovanje, stara ekipa, in dobrodošla nova epika! Tej želim tudi čist zvok in zbran glas!

Mentorica: mag. Anita Starašinič