Obveščamo vas, da bo nagradni izlet za dijake v ponedeljek, 17. junija 2019. Odhod bo zjutraj, ob 7:30 uri iz obračališča Loka. Povratek bo zvečer, predvidoma okoli 21. ure.

Rezultat iskanja slik za plavanje v morju Njivice krk

Vse dijake prosimo, da na izlet prinesejo podpisano spodnjo izjavo:

OBVESTILO: NAGRADNI IZLET V NJIVICE/HRVAŠKA

Spoštovani starši in dijaki!

Dijaki se bodo s spremljevalci odpeljali na kopanje v Njivice na otoku Krku. S seboj bodo imeli malico, za ostalo poskrbijo samo. S seboj naj imajo veljaven potni list, svojo evropsko kartico zavarovanja in opremo za plažo, zlasti naj bodo pozorni na ustrezno zaščito pred soncem.

Ker na ekskurziji veljajo enaka pravila in šolski red kot v šoli, vas prosimo, da se doma pogovorite s svojim otrokom o primernem vedenju, hkrati pa vas opozarjamo:

• na točnost prihodov in odhodov z dogovorjenih mest;
  • na spoštovanje pravic vseh udeležencev medpredmetne ekskurzije in drugih;
  • na spoštovanje univerzalne civilizacijske vrednote in posebnosti različnih kultur;
  • da ni dovoljeno oddaljevanje od skupine;
  • da je prepovedano kajenje, uživanje in posedovanje alkohola in drugih nedovoljenih substanc;
  • da je v primeru, če se zgodi karkoli nepredvidenega, potrebno takoj obvestiti vsaj enega od spremljevalcev;
  • na upoštevanje vseh ostalih dogovorov.

Še enkrat vas opozarjamo, da imate s seboj veljaven osebni dokument.

Dijake bodo na izletu spremljali Tilen Šetina, Alexandra Kočevar, Branislav Adlešič, Rudi Sirnik, Vesna Fabjan in Miha Movrin.

Lep pozdrav!

Elizabeta Prus, prof.

IZJAVA (dijaki podpisano prinesejo s seboj na izlet)

S podpisom potrjujem, da sem obveščen s programom in pravili obnašanja na izletu, ki se ga bo udeležil/a moj/a hči/sin __________________________________________________________.

Podpis: