Zlati maturantki Ida Muc in Nadja Suhorepec.

Črnomelj – V četrtek, 11. 7. 2019, je v šolski medioteki potekala svečana podelitev maturitenih spričeval splošne mature  za generacijo 2015/16

Svečano prireditev sta povezovala Pika Štefanič  (2. aG) in Jože Žunič (2. ST).  Po zaigrani himni sta nas pozdravila in skozi recitacijo pesmi Razpotje poudarila pomen uspeha na maturi, kajti ravno ta vpliva na študijsko pot vsakega dijaka. Ob igranju Aleksandra Vukovića (3. bG) in Tonija Remsa (1. ST) ter ob recitaciji Andree Kapš Šikonja (3. bG) in Tonija smo prispeli do vrhunca večera, to je do razglasitve  zlatih maturantk. V šolskem letu 2018/19 sta si ta naziv z vestnostjo in odgovornostjo ter delavnostjo  prislužili Ida Muc in Nadja Suhorepec.  Z uspehom se je izkazala celotna generacija maturantov, saj so dosegli 92,68  % uspeh,  njihovo povprečno število točk je bilo 20,87. Pomen tega trenutka sta poudarila  tudi ravnateljica Elizabeta Prus in župan Občine Črnomelj Andrej Kavšek.

Fotografije: Tilen Šetina, prof.

Mentorici: mag. Anita Starašinič, prof. in Mateja Juran Kordiš, prof.